wtorek, 23 grudnia 2014

Gwiezdne Wojny?

W ciemności wyglądało to jak miecze świetlne z "Gwiezdnych Wojen", bo i ta barwa, ten kształt, ta "laserowość". Dopiero długi czas naświetlania aparatu ukazał ściany budynku przy ul. Wolności 63 oświetlone taką ciekawą iluminacją. Co tam jest? Nie wiem, ale tuż obok znajduje się Hotel Ślązak. Nie znalazłem aktualnych informacji na temat tego miejsca. To tyle na temat trzeciego planu tego widoku. A na pierwszym planie dwuspadowe dachy os. Północnego ustawione w dwuszeregu.

Widoczne kominy należą do PEC Gliwice, osiedle całkowicie po lewej to os. Bema w Sośnicy, a bloki daleko za kominami to prawdopodobnie os. Zubrzyckiego na gliwickim Trynku, ale tego nie jestem pewien.


5 komentarzy :

 1. te gwiezdne wojny to jest to https://drive.google.com/file/d/0B5wXult5ZsaXbHZ5OFRBTmxBZ0U/view?usp=sharing Z przodu tego przedsionka już niema dobry rok. Jest to zaraz obok centrum dializ i masz racje jest to wolności 63. urzęduje tam teraz firma moduł 63 i robią tam tanie mieszkania.

  OdpowiedzUsuń
 2. Część z mieszkań zabezpieczono na cele mieszkań socjalnych w przypadku katastrof. Tam mieszkało część powodzian z Makoszów (prócz tych, co ich przeniesiono do Hali Pogoni) czy lokatorzy "wybuchniętego" budynku przy Andersa.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki chłopaki za cenne informacje.

  OdpowiedzUsuń
 4. Z tego co wiem to oferują nie tylko mieszkania ale również lokale pod biura, chyba dobre miejsce pod niewielki biznes.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...