sobota, 21 marca 2015

Ale widoki

No i co, zgadł ktoś, na jakim dachu ostatnio byłem? Jeśli ktoś nie wie, to poniższe zdjęcie wszystko wyjaśni. Samiuśkie centrum Zabrza, czyli Plac Krakowski. A dachy należą do trójkąta kamienic pomiędzy tym właśnie placem, ul. Karłowicza, św. Floriana i Dyboskiego. Oj, wielki to dach, piękne widoki i jeszcze nie cały zwiedzony. Dziękuję przy okazji serdecznie sympatycznemu Krzysztofowi za zaproszenie. Poskakaliśmy sobie po tym dachu i jakoś przeżyłem, ale było trochę, ehm..., niepewnie - wysoko, ciemno i pochyło.


6 komentarzy :

 1. Fantastyczny pomysł, sam chciałem Cię zaprosić na Plac Krakowski, ale widzę, ze ktoś mnie ubiegł.. ;) Niesamowita perspektywa z osiedlem w tle...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No dzięki! Ale jak masz dojście do innej kamienicy (innej strony placu), to jak najbardziej jestem chętny! :o)

   Usuń
  2. Hmmm... mógłbym Cię zaprosić "pod jedynkę", gwarantuję niesamowite widoki na zabrzańskie wieże (kiedyś sam się bawiłem aparatem za bajtla). Niestety teraz przyjeżdżam do Zabrza w okolicach świąt i wakacji, na co dzień mieszka tam już tylko moja mama. Jeśli w takim okresie kiedyś również byłbyś w Zabrzu, napisz na tzw. priva, dogadamy się ;) Pozdrawiam i jeszcze raz gratuluję ujęcia!

   Usuń
 2. Jak zwykle trzymasz poziom ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...