środa, 31 sierpnia 2011

Moja pierwsza publikacja

"Point of Simplicity" jest darmowym miesięcznikiem PDF o charakterze przeglądowym (digest) poświęconym fotografii artystycznej. Jego podstawowym celem jest z jednej strony pozwolenie czytelnikom na odkrycie świeżych nazwisk w świecie dobrej fotografii, a z drugiej strony przedstawienie amatorskich i półprofesjonalnych fotografów nowym odbiorcom i szerszej publiczności. Każdy kolejny numer poświęcony jest innej tematyce podejmowanej w fotografii; dotychczas były to:
- Kontrast
- Biel
- Linie
Najnowszy numer, wydany wczoraj, ma tytuł "Miasto".

Tak się złożyło, że ok. miesiąca temu zgłosili się do mnie twórcy owego periodyka zgłosili się do mnie przez portal fotograficzny deviantArt, gdzie mam swoje konto, i poprosili o pozwolenie na umieszczenie w swoim periodyku kolażu moich fotografii. Oczywiście, że się zgodziłem. Jako średniej jakości niedzielny fotograf nie mogę się poszczycić ani żadnymi publikacjami, ani większym zainteresowaniem ze strony widzów, ani tym bardziej wystawą czy też nagrodą w jakimś konkursie.

Dlatego też z dumą zapraszam do zapoznania się z ową publikacją. Moją pierwszą! Muszę przyznać, że jestem zaprezentowany w całkiem zacnym gronie, obok takich bardziej utytułowanych kolegów, jak Maciek Leszczyński, Margaret Morrissey, Oleg Podzorov, czy Bassem Tammimi.

Aby obejrzeć numer wystarczy kliknać w poniższy obrazek, a potem "Click to read".
Moje prace na str. 72-73.


4 komentarze :

 1. Moje gratulacje !! super sprawa

  OdpowiedzUsuń
 2. dzięki, dzięki, ale w sumie nie ma czego; nic wielkiego

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje. Bardzo dobre fotografie mojego rodzinnego miasta :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki, dzięki za miły komplement :O)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...