środa, 12 lipca 2017

Szukam klymatów

Założenie było następujące: idę w starą dzielnicę, korzystam z "podeszczowego" wieczornego światła, nie używam statywu, korzystam z mojego najdłuższego obiektywu (czyli ledwie 85 mm) i patrzę, co z tego wyjdzie. No coś wyszło.

Padło na Zandkę, bo od dawna się tam przymierzałem, a jakoś zawsze było nie po drodze. A to naprawdę urokliwa dzielnica, choć może nie do końca czułem się tam pewnie z aparatem.


ul. Na Piaskach, Bytomska, Hagera

ul. Bończyka

ul. Bończyka7 komentarzy :

 1. W niektórych miejscach czas jakby nie istniał albo przynajmniej się zatrzymał.


  ps:
  Podobnie, w niektórych miejscach to człowiek nie czuje się pewnie nawet bez aparatu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Tylko co zrobić, jak się takie miejsca lubi? :O)

   Usuń
 2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 3. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo dobre zdjęcia. Czy to nie Ciebie widziałem wieczorem we wtorek na Zandce? Było po deszczu i widziałem człowieka z aparatem na Zandce (akurat byłem z psem na spacerze). Jeśli miałbyś ochotę pospacerować po Zandce dłużej i bezpieczniej, to zapraszam na foto-spacer, chętnie oprowadzę po dzielnicy. Ponieważ sam fotografuję (szczególnie Zandkę) i w mieszkam na Zandce, to byłoby miło przejść się z kimś na taki foto-spacer (przy okazji porozmawiać o fotografii). Co do bezpieczeństwa, to nie jest źle. Należy uważać jak wszędzie :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :O)
   No tak, to mogłem być ja. Miejsce i czas się zgadzają.
   Dzięki za propozycję, ale już mi wiele osób (niestety same chopy ;p) oferowało wspólny plener. Niestety nie dam się namówić, bo chadzam własnymi ścieżkami i byłoby nam obu ciężko. Jakkolwiek bardzo mi miło, że proponujesz. Pozdrawiam

   Usuń
  2. Nie ma sprawy. Sam lubię chodzić swoimi ścieżkami ale od czasu miło jest z kimś się przejść na foto-spacer połączony z fajną dyskusją. Mimo, że Zabrze to nie Paryż :-), to da się zrobić w nim ciekawe zdjęcia. Powodzenia i udanych kadrów.

   Usuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...